Petro Canada 5W-40 Duron UHP 4l

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Petro Canda – oleje silnikowe
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 165,00 zł

Petro Canada Duron UHP 5W-40 4l

PETRO-CANADA DURON UHP 5W40 4L

Opis:

Olej silnikowy Petro-Canada DURON ™ UHP 5W-40 spełnia wymagania API CK-4 i jest odpowiedni do stosowania w nowoczesnych silnikach o niskiej emisji spalin przy użyciu urządzeń do oczyszczania spalin, takich jak filtry cząstek stałych (DPF), katalizatory utleniania (DOC), selektywna redukcja katalizatorów (SCR) lub recyrkulacja spalin.

Klasyfikacja:

API CK-4 ACEA E9, odpowiedni do silników EURO 6

 

Olej silnikowy do samochodów ciężarowych zapewniający doskonałą ochronę przed zużyciem (ścieraniem) części silnika. Ścieranie części silnika może prowadzić do zmniejszenia jego osiągów i zwiększenia zużycia paliwa. Oleje DURON zostały tak opracowane, że przewyższają wymagania techniczne określone przez ACEA oraz wymagania eksploatacyjne API.
 
Oleje silnikowe heavy duty DURON przekraczają najwyższe standardy eksploatacyjne, umożliwiają wydłużenie okresu między wymianami i zapewniają doskonałą pracę w każdych warunkach klimatycznych i pogodowych. Zapewniają one najwyższą ochronę silnika i wydajność eksploatacyjną. Stworzone zostały w oparciu o doskonałe oleje bazowe i dodatki uszlachetniające klasy premium. Oleje DURON przewyższają również wymagania OEM (producentów silników).