Pulsar Rigid Plastic Glue 20ml

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Pulsar – kleje i tester szczelności
  • Kod producenta: KPRPG PULSAR
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 10,00 zł

Pulsar Rigid Plastic Glue 20ml

OPIS PRODUKTU:

PULSAR RIGID PLASTIC GLUE –to wodoodporny klej do łączenia twardych takich jak ABS, szkło akrylowe, twardy PCV w postaci rur, kształtek, rynien, armatury, płytek itp. Produkt tworzy połączenia o dużej wytrzymałości a powstała spoina jest odporna na zimną i gorącą wodę oraz chemikalia.

 

TYPOWE ZASTOSOWANIA:

PULSAR RIGID PLASTIC GLUE jest odpowiedni do klejenia sprzętu AGD (odkurzacze, miksery, lodówki, ekspresy, suszarki, itp.), plastikowych lamp samochodowych, komputerów, magnetofonów, telefonów, desek rozdzielczych, zabawek itp. Nadaje się również do łączenia elementów instalacji wodnych i kanalizacyjnych wykonanych z twardego PCV. Po utwardzeniu tworzy bezbarwne, wodoodporne i elastyczne spoiny.

WSKAZÓWKI PRAKTYCZNE:

Klej należy nanosić na suche i czyste podłoża. Elementy łączone dokładnie oczyścić z resztek starego kleju i dobrze odtłuścić, najlepiej zmywaczem PULSAR dobranym odpowiednio do rodzaju powierzchni (metal, plastik, szkło), np. PULSAR ZMYWACZ DO PLASTIKÓW (PLASTIC CLEANER) - produkt jest dostępny na innej aukcji wystawionej na Allegro. Pokryć obie powierzchnie klejone równą warstwą kleju i natychmiast je złączyć. Pozostawić do związania. Powierzchnie można przesuwać względem siebie (zaraz po złożeniu elementów). Pełną wytrzymałość uzyskuje się po 24 godzinach od czasu sklejenia. Nadmiar kleju usunąć.

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE BEZPIECZEŃSTWA:

PULSAR RIGID PLASTIC GLUE zawiera rozpuszczalniki. Produkt wysoce łatwopalny, drażniący. Działa szkodliwie w przypadku narażenia drogą oddechową. Podrażnia oczy i układ oddechowy. Nosić okulary i rękawice ochronne. Nie spożywać. Przechowywać w zamknięciu i poza zasięgiem dzieci. Trzymać z dala od źródeł ognia. Nie palić. Więcej informacji zawiera Karta Charakterystyki produktu.