PULSAR ZMYWACZ DO METALU SZKŁA GUMY ODTŁUSZCZACZ

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Pulsar – kleje i tester szczelności
  • Kod producenta: KAAMC400
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 17,90 zł

OPIS PRODUKTU:

PULSAR ZMYWACZ DO METALI - to bezchlorowy środek chemiczny w aerozolu do szybkiego czyszczenia (odtłuszczania) powierzchni metali, szkła, kamienia, gumy itp. przeznaczonych do klejenia. PULSAR ZMYWACZ DO METALI zawiera składniki, które rozpuszczają stwardniałe smary, osady, stare warstwy klejów CA i anaerobowych, woski, oleje i inne zanieczyszczenia.

ZASTOSOWANIA PRODUKTU:

PULSAR ZMYWACZ DO METALI jest najlepszym sposobem przygotowania powierzchni przed użyciem klejów anaerobowych, CA, UV, żywic akrylowych, smarów i innych. PULSAR ZMYWACZ DO METALI nie niszczy warstwy ozonowej w atmosferze. Idealnie nadaje się też do przygotowania powierzchni przed malowaniem i lakierowaniem. PULSAR ZMYWACZ DO METALI zawiera aceton. Jest łatwopalny, nie wywołuje korozji. Nie należy stosować go na powierzchnie tworzyw sztucznych oraz lakierów. Zaleca się wykonanie próby w przypadku nowych zastosowań.

WSKAZÓWKI PRAKTYCZNE:

Powierzchnię przed odtłuszczeniem oczyścić wstępnie mechanicznie z luźno przylegających pozostałości klejów, stwardniałych smarów i brudu. PULSAR ZMYWACZ DO METALI należy nanosić cienką warstwą na powierzchnię przeznaczoną do oczyszczenia / odtłuszczenia i pozostawić do całkowitego zwilżenia powierzchni. Rozpuszczone pozostałości usuwać szmatką lub ręcznikiem papierowym. Odtłuszczacz nanosić wielokrotnie, aż do uzyskania całkowicie czystej powierzchni. Na porowatych lub wsiąkliwych powierzchniach po odtłuszczeniu ZMYWACZEM DO METALI PULSAR konieczne jest odczekanie dodatkowo od 10 do 15 minut dla całkowitego odparowania zmywacza.