Nu Finish Car Polish

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: SunnyCar Detailing - kosmetyki premium do autodetailingu
 • Kod producenta: GNF76
 • Dostępność: Jest Jest
 • szt.
 • 40,00 zł

Nu Finish Car Polish Emulsja do karoserii 473ml 

GNF76

NU FINISH® ONCE A YEAR CAR POLISH®

Nu Finish Car Polish Emulsja do karoserii 473ml 

Preparat przeznaczony jest do woskowania, nabłyszczania i ochrony karoserii samochodu przed zanieczyszczeniami powietrza, kwaśnymi deszczami i utlenianiem lakieru. Jego specjalna formuła stworzona w trakcie badań naukowców REED UNION Corp. Umożliwia w szybki i łatwy sposób odnowić oraz zabezpieczyć powierzchnię karoserii nadając jej lustrzany połysk.

 

Dlaczego Nu Finish:
Nu Finish to wysokiej jakości produkty przeznaczone do stosowania zarówno przez użytkowników samochodów, jak i warsztaty zajmujące się profesjonalną pielęgnacją karoserii.

Produkty Nu Finish zostały uznane za najlepsze preparaty do pielęgnacji karoserii dostępne na rynku USA (wyniki Consumer Reports Magazine).

 

Produkowane w USA.

 

 

Instrukcja obsługi:

Nu finisha przed użyciem proszę otworzyć i zamknąć żeby dostało się powietrze oraz energicznie wstrząsnąć przez min 10 sek.

 1. Myjemy samochód dokładnie najlepiej przejechać gąbka na myjni bezdotykowej
 2. Suszymy
 3. Gdy samochód jest już suchy nakładamy nu finish na jakiś aplikator nie za dużo i nakładamy na karoserię okrężnymi ruchami nie za dużo
 4. Nakladamy na elementy a nie wszystko na raz
 5. Gdy wyschnie ścierka mikrofibra trzeć aż wszystko zejdzie


  Efekt na minimum 4 miesiące przy deszczu jest fajny efekt kropelkowania (im lepiej przygotowana karoseria tym dłuższy efekt),aby efekt zachować jak najdłużej myć co 4 dni samochód z pyłu za 1 zł, samym nabłyszczaniem ostatni etap lub zimną wodą żadnych szamponów aktywnej piany szorowania bo zetrzemy nu finish aby woda.

  Dlaczego co 4 dni ? Bo nie chcemy żeby brud się mocniej przyczepił, gdy się przeczepi trzeba będzie użyć chemii która z zetrze Nu Finish.

Uważać na plastiki i uszczelki bo nu finish może zrobić ślad gdy troszkę wejdzie na plastiki lub uszczelki wytrzeć od razu (chyba że lakierowany plastik to wtedy nie ma problemu).